O nás

Panorama Invest

Dvojpodlažná polyfunkčná budova PANORAMA sa nachádza v Bratislave, mestskej časti Karlova Ves, poskytuje 2 400 m² priestoru pre rôzne využitie.  V blízkosti budovy sa nachádza nákupné centrum, miestne podniky a služby obyvateľom, ale aj sídlisko s množstvom obyvateľov.
V polyfunkčnej budove PANORÁMA vám ponúkame prenájom priestorov, prenájom parkovacích miest. Na prízemí je nakladacia rampa slúžiaca k zásobovaniu prevádzok. K budove Panorama prislúcha aj parkovanie s kapacitou 60 parkovacích miest. Parkovisko je zabezpečené kamerovým systémom aj rampou. 

Budova

Panorama Invest

Administratívna budova je na mierne svahovitom pozemku a je odpoveďou na pragmatické zadanie, ktorej využitie je do maximálnej miery univerzálne. 
Budova je zasadená v prírode, čo ju robí jedinečnou. Je doplnená o terasy, možnosti oddychu, nádherný lesný park, lúku s prírodnými kvetmi, množstvo zelene, lavičky na oddych a relax. Vďaka tomu poskytuje príjemné prostredie pre prácu i oddych v pokojnej lokalite s prepojením zo západnej strany na miestne komunikácie a z východnej, severnej a južnej s prekrásnym výhľadom na panorámu Bratislavy.

Poloha

PRENÁJOM - PARKOVANIE - PREDAJ

Ďakujeme za Váš dopyt.
Formulár bol úspešne odoslaný.