Coworkiing

1. COWORKING

Váš štýl práce a podnikania

Dvojpodlažná administratívna budova v Bratislave je samostatne stojaca zrekonštruovaná budova s celkovou podlahovou plochou 2400 m². Ponúkame prenájom priestorov pripravených na coworking, openspace. K dispozícii je aj kompletné zariadenie, optický internet, dve kuchynky, átrium, recepcia, parkovisko, terasa. Priestory sú vhodné aj ako obchodné priestory, prevádzkové priestory, administratívne priestory, kancelárie a iné.

Panorama Invest

2. Chillout zóna

Oddychová zóna a herný kútik

V súčasnosti sa stále viac dbá na to, aby sa zamestnanci cítili v práci čo najlepšie. Oddychové zóny a herné kútiky často vnímajú ako miesto na brainstorming zamestnancov. Tomuto trendu sa vieme prispôsobiť a dáva to zmysel – tie najlepšie nápady nám napadli väčšinou pri bežnej komunikácií alebo úplne inej činnosti, než pri práci.

Chillout zóna

Panorama Invest

Open space

3. OPEN SPACE

Flexibilne a profesionálne riešenia priestorov

Open space prešiel v posledných rokoch značným vývojom a koncept otvorených kancelárií býva často neprávom odsudzovaný. Open space alebo v preklade otvorené kancelárie sú na vzostupe každým rokom. Toto riešenie je často implementované do veľkých priestorov, pričom je nákladovo veľmi výhodné.

My Vám dáme priestor a vy svoju predstavu

FORMULÁR

Prenájom priestorov

Open space

PRENÁJOM - PARKOVANIE - PREDAJ

Ďakujeme za Váš dopyt.
Formulár bol úspešne odoslaný.